Hakkımızda

2003 Yılında İstanbul’da kurulan Perpa Toner, toner sistemleri hizmetlerinin satış , satış sonrası servis ve destek hizmetlerini sunmuştur.Piyasada kendine belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda , kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa zamanda , gerek hizmet vermiş olduğu müşterilerinin gerekse de firmaların güvenini ve desteğini arkasına almak suretiyle hızlı bir büyüme trendi içine girmiştir.

Perpa Toner, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışını kendine ilke olarak benimsemiş , genç ve dinamik kadrosu; profesyonel bakış açısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kısa zamanda büyük yol kat etmiş , büyümeyi hedefleyen genç ve dinamik bir firmadır.

Geçmişten gelen deneyimi ve ithalatçı firmalara sunmuş olduğu altyapısı sayesinde 2003 yılında kurulmuştur. Daha önceden edinmiş olduğu deneyimi ve müşterilerinin ne istediğini bildiğinden dolayı maliyeti düşürtmek ve müşterilerine kalitesinden ödün vermeden hizmet etmek için internet ortamına kendini taşımıştır.

Maksadımız kendimizi mevcut olan koşullar altında fazla zora sokmadan ve kriz çığırtkanlarının da söylediklerine kulak vererek giderleri minimuma indirip fiyatları da en makul seviyelere çekmiştir. Şu an ki konumumuz itibari ile ayakları yere sağlam basan ve talepleri karşılayabilen bir firmayız. Piyasada sunduğumuz hizmetleri bizden daha uygun fiyata verebilecek bir firma tanımıyoruz.

Perpa Toner, sahip olduğu genç beyinler sayesinde yeni teknolojide her zaman en ön sıralarda yer almaktadır.

Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz; uzman kadromuz, satışını yaptığı tüm ürünler hakkında geniş bilgiye sahip olmamız, satışını ve montajını yaptığımız tüm ürünlerimizin teknik desteğini hiç bir kurum veya kuruluşa bağlı olmadan yapabilmemiz, hem de satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ithalatçı firmalarına teknik konuda destek vermemiz ve son olarak bir internet firması olmamız bizi fiyat ve bilgi konusunda rakipsiz kılmaktadır.
Perpa Toner, mevcut sistemde farklı bir bakış açısı yaratmıştır. Bundan dolayı yeni ve en iyi çözümleri bulabileceğiniz yegane adresinizdir. Amacımız; yapmış olduğunuz faaliyetten maksimum performans elde etmenizi sağlamaktır.
Bizimle birlikte kaliteli ürünlere uygun maliyetle daha hızlı ulaşabilirsiniz.